Producenci
Masz pytania?
zadzwoń
71 305 08 71

sklep@zdrowekolorowe.pl

Ekologiczne jaja BIO

Oferujemy świeże, ekologiczne jaja z certyfikatem BIO w korzystnej cenie. U nas wybierzesz spośród kilku wariantów jaj, jednak wszystkie pochodzą od zwierząt z akredytowanych hodowli, pozostających pod stałą kontrolą jednostek certyfikujących oraz służb sanitarnych. W gospodarstwach, z których pochodzą dostępne tutaj produkty, kury żyją w niewielkich stadach i mają dostęp do pastwisk oraz wybiegów. Karmione są także zdrową, ekologiczną paszą bez zbędnych dodatków i wypełniaczy. Dzięki takiej diecie zwierzęta rosną zdrowe, więc nie jest konieczne stosowanie antybiotyków oraz innych leków tak często obecnych w hodowlach przemysłowych. Jak wiadomo wyrób, który pochodzi od zwierzęcia żyjącego w komfortowych warunkach, wolny jest od szkodliwych substancji, które wytwarza organizm kury będącej w stresie.

Naszym dostawcą jest firma Bio Planet oraz lokalne gospodarstwa. Kupisz u nas BIO jaja w ilości sześciu lub dziesięciu sztuk:

• z chowu ekologicznego (oznaczenie 0),
• od zielononóżek,
• przepiórek (18 sztuk w opakowaniu).

Najpopularniejszym wyborem jest produkt pochodzący od kur zielononóżek. W jajach tych zwierząt kryje się tzw. białko wzorcowe, będące najlepszym źródłem aminokwasów, kwasów tłuszczowych, witamin i związków mineralnych. Unikany skład aminokwasów sprawia, że to najdoskonalszy na świecie produkt żywności ekologicznej pochodzenia zwierzęcego. Liczne składniki odżywcze, takie jak przeciwbakteryjny lizozym, wzmacniająca odporność immunoglobina czy przeciwzapalna cystatyna dokładają się do doskonałej opinii, jaką cieszy się produkt hodowli zielononóżek.

To wspaniałe źródło białka, witamin i dobrej energii, dlatego, jeśli chcesz dostarczyć sobie zdrowych protein, postaw na wyroby od szczęśliwych kur niosek lub przepiórek. Szczególnie jeśli trenujesz, masz w domu rosnące dziecko lub nastolatka, potrzebującego zdrowego budulca lub po prostu chcesz jeść zdrowo i uniknąć zbędnej chemii. Wszystkie produkty przechodzą szczegółowe, wyrywkowe kontrole, dzięki czemu gospodarstwa utrzymują najwyższą jakość godną certyfikatu BIO. Zapraszamy na zakupy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl